Telecom & Technology Ürün ve Hizmetleri

Güven, Sadakat, Tavsiye. Bunlar markanızın beklentileri ne kadar karşıladığının sonuçlarıdır. Ve bunlar bizim size yardım edebileceğimiz konulardır, – çünkü bizim sözümüz müşterilerinize benzersiz deneyimler yaşatmanızı her zaman için mümkün kılmaktır.

Bu sebeple dünyanın ilk 10 Telekom firmasının 8 tanesi ve ilk 10 ağ çözümleri OEM’inin 8 tanesi NCR ile çalışmayı seçtiler. Tüm sektörlere hizmet veren 13,000 teknik uzmanımız, 180 ülkede, yılda 11 milyon adet hizmet işlemini yerine getiriyorlar. Tüm bu deneyimler birikiyor ve bilgilerimizi size yardım etmek için kullanıyoruz:

  • Akıllı Yol-Haritaları Geliştirimi: NCR İleri Düzey Hizmetleri ağ, veri Merkezi, tümleşik iletişim, mobilite, ve güvenlik çözümlerinin umduğunuzdan daha kolay kurulmasını sağlayacaktır.
  • Global Saha Hizmetleri: NCR Multivendor Core Hizmetleri daha fazla pazara, daha fazla ülkeye ulaşmanıza NCR kimlikli kaynakların farklılaştırılmış deneyimleri ile yardımcı olacaktır.
  • Önleyici ICT Performans ve Ayakta-Kalırlık: NCR Yönetim Hizmetleri ağ performansının ve uç kullanıcıların son hızda çalışmalarını sağlar. İzleme ve IT altyapısını çalışır hale getirme hizmetlerinden uç kullanıcılara tek iletişim noktası sağlamaya kadar gereken tüm hizmetler verilir.
  • Ciro Artışı İçin Omni-Channel Çözümler : NCR Telekom Storefront (Mağaza Önü) Çözümleri tüm kanallarda ciro artışını tetikleyebilecek üstün müşteri deneyimi yaşatmayı kolaylaştırır.

Global yaygınlığımız ve çoklu Üretici deneyimimizi yanınıza alarak daha çok şey yapabilirsiniz. Daha fazla hizmet sağlayabilir, daha çok ve daha hızlı ciro yapabilirsiniz. Yeni bölgelere girebilirsiniz. Büyüyen müşteri tabanınıza size güvenmesi, sizinle kalmaya devam etmesi ve sizi başkalarına tavsiye etmesi için daha çok sebep verebilirsiniz.